Struktura

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem:

 

Prezes zarządu

  • inż. Nikodem Wieczorek

nikodem@proelektrotechnik.pl

tel. +48 571 925 974

 

Dział finansowy

  • Sara Ilska - Członek zarządu, dział finansowy

tel. +48 515 136 240

sara@proelektrotechnik.pl

 

Dział kadr i księgowości

  • Magdalena Radomska - kadry i księgowość

tel. +48 518 895 815

magdalena@proelektrotechnik.pl

 

Dział zleceń - Niemcy - (Auftragsvergabeabteilung - Deutschland):

  • Adrianna Szydłowska - Specjalista ds. obsługi klienta (Spezialist für Kundenservice)

tel DE +49 174 8032693

tel. PL +48 514 171 497

adrianna@proelektrotechnik.pl

 

Magazyn i zaopatrzenie

  • Magda Ilska - Zamówienia i magazyn

tel. +48 780 090 738

magda@proelektrotechnik.pl

zamowienia@proelektrotechnik.pl

 

Dział techniczno - handlowy

  • Dawid Wróbel - Specjalista ds. techniczno-handlowych

tel. +48 512 064 249

dawid@proelektrotechnik.pl

 

Dział fotowoltaiki - Obsługa klienta

  • Izabela Soszyńska - Koordynator Projektów OZE

tel. +48 798 627 617

izabela@proelektrotechnik.pl

 

  • Pro Elektrotechnik sp. z o.o.
    ul. Jana Pawła II 18/3

    56-500 Syców

    NIP 9112036491

     

  • Kontakt

    Biuro
    Tel: +48 71 707 28 51

    +48 571 925 974

    E-mail: biuro@proelektrotechnik.pl

    Godziny pracy
    pon-pt: 08:00-16:00

  • © 2021 Pro Elektrotechnik sp. z o. o.     |     Polityka prywatności