Struktura

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem:

 

Prezes zarządu

inż. Nikodem Wieczorek

nikodem@proelektrotechnik.pl


Dział finansowy

Sara Ilska - Członek zarządu, dział finansowy

tel. +48 515 136 240

sara@proelektrotechnik.pl


Dział kadr i księgowości

Magdalena Radomska - kadry i księgowość

tel. +48 518 895 815

magdalena@proelektrotechnik.pl


Dział zleceń - Niemcy - (Auftragsvergabeabteilung - Deutschland)

Adrianna Szydłowska - Specjalista ds. obsługi klienta (Spezialistin für Kundenservice)

tel DE +49 174 8032693

tel. PL +48 514 171 497

adrianna@proelektrotechnik.pl


Magazyn i zaopatrzenie

Magda Ilska - Specjalista ds. zakupów

tel. +48 780 090 738

magda@proelektrotechnik.pl

zamowienia@proelektrotechnik.pl


Dział instalacji fotowoltaicznych

Marlena Miziniak  - Obsługa klienta, dokumentacja

tel. +48 571 925 974

marlena@proelektrotechnik.pl

 

Anna Walczak - Kredyty, dofinansowanie, ubezpieczenia

tel. +48 512 064 249

anna@proelektrotechnik.pl

 

Marcin Pietras - Koordynator Projektów OZE - pomoc techniczna

tel. +48

marcin@proelektrotechnik.pl

 


Dział sprzedaży

  • Agnieszka Kupaj-  Specjalista ds. klientów detalicznych i biznesowych

tel. +48 798 627 617

agnieszka@proelektrotechnik.pl

 

 

  • Pro Elektrotechnik sp. z o.o.
    ul. Jana Pawła II 18/3

    56-500 Syców

    NIP 9112036491

     

  • Kontakt

    Biuro
    Tel: +48 71 707 28 51

    +48 571 925 974

    E-mail: biuro@proelektrotechnik.pl

    Godziny pracy
    pon-pt: 08:00-16:00

  • © 2021 Pro Elektrotechnik sp. z o. o.     |     Polityka prywatności